Fototapety

Ściany z charakterem

Jeśli marzy się Państwu indywidualny charakter ściany, często proponujemy zaaranżowanie jej fototapetą. Oferujemy kilkanaście katalogów z gotowymi wzorami. Zdarza się, że katalogowe propozycje nie odpowiadają wymiarowi naszej ściany, stąd nasz pomysł na stworzenie fototapety pod wymiar. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe ze zdjęć i obrazów na materiałach z podłożem flizelinowym. W naszym salonie dostępne są próbniki struktur i rodzajów materiałów do wydruku. Zdjęcia i motywy do wydrukowania wyszukają Państwo w banku zdjęć www.fotolia.pl - każdy obraz dostosowany graficznie do Państwa oczekiwań może stać się fototapetą . Można też dostarczyć nam własne zdjęcie - jeśli jego parametry pozwolą na powiększenie, będą Państwo wkrótce podziwiać swoje dzieło na ścianie :)

O nas

Pozwolą Państwo, że się przedstawimy. Jesteśmy dwie Kamy – Biała i Ruda.
Kama Biała miała kiedyś marzenie, że otworzy salon tapet, który będzie bardziej niesamowity niż jej wyobrażenia. A ponieważ sama jest niesamowita, nie mogła przyciągnąć do siebie nikogo zwyczajnego, więc odnalazła Kamę Rudą i odtąd obie wymachują magicznymi różdżkami wokół stołów do tapet.
A teraz poważnie...

Jesteśmy zespołem ludzi związanych z tapetami wieloletnim uczuciem. Wiemy, że tapety mają magiczną moc przemiany wnętrza. Regularnie uzupełniamy półki o nowe katalogi, codziennie przeglądamy tysiące wzorów i naprawdę wierzymy, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta.

Chcemy, aby nasz salon wyróżniał się nie tylko ofertą, ale i atmosferą. Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego domu? Poszukamy z Tobą! Przy kawie i ciasteczku, bez pośpiechu poznamy Twoje upodobania i postaramy się spełnić marzenia o pięknych ścianach. Daj nam się poznać! Dla nas jesteś kimś więcej niż tylko klientem!

Kontakt

  • ul. Moniuszki 2, 75-557 Koszalin
  • 94 343 08 32
  • zona@tapety-koszalin.pl - Kama Biała
  • kamila@tapety-koszalin.pl - Kama Ruda
  •  
  • Poniedziałek - piątek: 900-1700
  • Sobota: 900-1300