Tapety

Tapety i okleiny obiektowe

Tapety i okleiny obiektowe, to rodzaj okładzin ściennych o zwiększonych parametrach odpornościowych. Są to opatrzone atestami, certyfikowane produkty odpowiadające normom obowiązującym w budownictwie użyteczności publicznej (hotele, ośrodki wypoczynkowe, biura, centra handlowe). Materiały te wykonane są z winylu na podłożu tkanym, lub flizelinowym. Często wymagają użycia specjalistycznej chemii montażowej.

Tapeta obiektowa

Tapety dekoracyjne

Tapety "rolkowe" produkowane są na różnych podłożach (papier, flizelina), z zewnątrz prezentując wzory o przeróżnej tematyce, drukowane na papierze, winylu, metalu, trawie morskiej lub tkaninie. Rolka tapety najczęściej występuje w rozmiarach 0.53 x 10.05m, ale coraz częściej mamy do czynienia z rolkami szerszymi - 0.7m lub nawet powyżej 1 metra. Rodzaj podłoża decyduje o sposobie montażu, natomiast warstwa zewnętrzna w zależności od swoich parametrów decyduje o miejscu w którym chcemy położyć tapetę. W pomieszczeniach narażonych na zabrudzenie i mających kontakt z wilgocią praktyczniej jest użyć tapet wykonanych z winylu, foliowanych, lub pokrywanych laminatem. W sypialniach i na ścianach ekspozycyjnych można sobie pozwolić na dowolność materiału, gdyż tu w szczególności liczy się efekt dekoracyjny, gra świateł i nadanie indywidualnego stylu naszemu wnętrzu. W naszym salonie chętnie pomożemy Państwu wybrać materiał i wzór odpowiedni dla danego pomieszczenia i zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Tapeta dekoracyjna

Producenci

Po kliknięciu w logotyp przejdziecie Państwo do stron producentów, gdzie znajdują się elektroniczne katalogi wzorów. Mimo wszystko zawsze będziemy namawiały do odwiedzenia nas i oglądania katalogów "na żywo". Żadne zdjęcie nie odda wszystkich efektów, jakie potrafi stworzyć światło na tapecie, ani faktury wyczuwalnej przez dotyk...

O nas

Pozwolą Państwo, że się przedstawimy. Jesteśmy dwie Kamy – Biała i Ruda.
Kama Biała miała kiedyś marzenie, że otworzy salon tapet, który będzie bardziej niesamowity niż jej wyobrażenia. A ponieważ sama jest niesamowita, nie mogła przyciągnąć do siebie nikogo zwyczajnego, więc odnalazła Kamę Rudą i odtąd obie wymachują magicznymi różdżkami wokół stołów do tapet.
A teraz poważnie...

Jesteśmy zespołem ludzi związanych z tapetami wieloletnim uczuciem. Wiemy, że tapety mają magiczną moc przemiany wnętrza. Regularnie uzupełniamy półki o nowe katalogi, codziennie przeglądamy tysiące wzorów i naprawdę wierzymy, że nasza oferta jest w stanie zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta.

Chcemy, aby nasz salon wyróżniał się nie tylko ofertą, ale i atmosferą. Szukasz czegoś wyjątkowego dla swojego domu? Poszukamy z Tobą! Przy kawie i ciasteczku, bez pośpiechu poznamy Twoje upodobania i postaramy się spełnić marzenia o pięknych ścianach. Daj nam się poznać! Dla nas jesteś kimś więcej niż tylko klientem!

Kontakt

  • ul. Moniuszki 2, 75-557 Koszalin
  • 94 343 08 32
  • zona@tapety-koszalin.pl - Kama Biała
  • kamila@tapety-koszalin.pl - Kama Ruda
  •  
  • Poniedziałek - piątek: 900-1700
  • Sobota: 900-1300